Ta kontakt


Our address


Följ med


Administration och försäljning


  • Kimmo Pelkonen

    Verkställande direktör

    +358 40 541 3375
    kimmo.pelkonen@metec.fi

  • Pekka Hietala

    Affärschef
    +358 50 5769 014
    pekka.hietala@metec.fi

  • Arvo Räisälä

    Försäljningschef
    +358 400 791 110
    arvo.raisala@metec.fi

  • Kari Piipponen

    Försäljning i södra, västra och östra Finland
    +358 20 1555 160
    tomi.koskimaa@metec.fi

  • Olli Kauppila

    Försäljning i södra, västra och östra Finland
    +358 20 7032 557
    timo.sarlin@metec.fi

Tekniskt team och produkt- och tjänsteutveckling


  • Juha Kukko

    myMetecs tjänster och gränssnitt
    +358 20 7032 976
    juha.kukko@metec.fi

  • Marko Kurtti

    Driftsättning
    +358 20 7032 974
    marko.kurtti@metec.fi

  • Miisa Savola

    Serviceavtal, myMetec
    miisa.savola@metec.fi

Övrig kontaktinformation


  • Anne Poskela

    Kommunikation och marknadsföring
    +358 45 7884 2776
    anne.poskela@wcom-group.fi

  • Jere Merivirta

    Verkkoliiketoiminta ja markkinointi
    jere.merivirta@wcom-group.fi

  • Finanshantering

    laskutus@metec.fi

  • Driftsättning

    hualto@metec.fi

  • Försäljning

    +358 20 7032 970
    myynti@metec.fi

  • Partihandel | LVI-WaBeK Oy

    www.lvi-wabek.fi
    myynti@lvi-wabek.fi