Ota yhteyttä


Our address


Seuraa


Hallinto ja myynti


  • Kimmo Pelkonen

    Toimitusjohtaja

    +358 40 541 3375
    kimmo.pelkonen@metec.fi

  • Pekka Hietala

    Liiketoimintajohtaja & myynti

    Etelä-Suomi, Päijät-Häme, Kaakkois-Suomi
    +358 50 5769 014
    pekka.hietala@metec.fi

  • Arvo Räisälä

    Myyntijohtaja Pirkanmaa, Varsinais-Suomi, Etelä-Pohjanmaa
    +358 400 791 110
    arvo.raisala@metec.fi

  • Kari Piipponen

    Myynti Keski- ja Itä-Suomi
    +358 50 569 6230
    kari.piipponen@metec.fi

  • Olli Kauppila

    Myynti Pohjois-Pohjanmaa
    +358 50 323 9829
    olli.kauppila@metec.fi

Tekninen tiimi & tuote- ja palvelukehitys


  • Juha Kukko

    myMetec-palvelut ja rajapinnat
    +358 20 7032 976
    juha.kukko@metec.fi

  • Marko Kurtti

    Käyttöönotot
    +358 20 7032 974
    marko.kurtti@metec.fi

  • Miisa Savola

    Palvelusopimukset, myMetec
    miisa.savola@metec.fi

Muut yhteystiedot


  • Anne Poskela

    Viestintä ja markkinointi
    +358 45 7884 2776
    anne.poskela@wcom-group.fi

  • Jere Merivirta

    Verkkoliiketoiminta ja markkinointi
    jere.merivirta@wcom-group.fi

  • Taloushallinto

    laskutus@metec.fi

  • Käyttöönotot

    huolto@metec.fi

  • Myynti

    +358 20 7032 970
    myynti@metec.fi

  • Tukkumyynti | LVI-WaBeK Oy

    www.lvi-wabek.fi
    myynti@lvi-wabek.fi